СИTE библиотеки (заемна библиографско-каталошка база на податоци COBIB.MK)
 • Lovčeva hči
  Svetina, Tone
  Вид граѓа - роман
  Издавање и производство - Ljubljana : P. Amalietti, 1990
  Јазик - словенечки
  COBISS.MK-ID - 21070336
Библиотека/институција Место Акроним За зајмување Други фондови
НУБ 'Св. Климент Охридски', Скопје Скопје НУБСК во читалница 1 прим.
loading ...
loading ...