СИTE библиотеки (заемна библиографско-каталошка база на податоци COBIB.MK)
 • Vrtiljak
  Haložan, Jože
  Вид граѓа - роман ; возрасни, општо (белетристика)
  Издавање и производство - Haloze, Poljčane : Oznanjenje, 1986
  Јазик - словенечки
  COBISS.MK-ID - 41380106
Библиотека/институција Место Акроним За зајмување Други фондови
НУБ 'Св. Климент Охридски', Скопје Скопје НУБСК само за во читалница 1 прим.
loading ...
loading ...