СИTE библиотеки (заемна библиографско-каталошка база на податоци COBIB.MK)
 • Kavala
  Babačić, Esad
  Вид граѓа - роман ; возрасни, сериозна (не е белетристика)
  Издавање и производство - Koper : Lipa, 1986
  Јазик - словенечки
  COBISS.MK-ID - 43903242
Библиотека/институција Место Акроним За зајмување Други фондови
НУБ 'Св. Климент Охридски', Скопје Скопје НУБСК само за во читалница 1 прим.
loading ...
loading ...