СИTE библиотеки (заемна библиографско-каталошка база на податоци COBIB.MK)
 • Teden dni vrnitve
  Zupan, Janez
  Вид граѓа - кратка проза ; возрасни, општо (белетристика)
  Издавање и производство - Ljubljana : Kmečki glas, 1982
  Јазик - словенечки
  COBISS.MK-ID - 71402506
Библиотека/институција Место Акроним За зајмување Други фондови
НУБ 'Св. Климент Охридски', Скопје Скопје НУБСК во читалница 1 прим.
loading ...
loading ...