Градска библиотека 'Борка Талески' Прилеп - Детско (ГБПП-2)
 • Скопје и сé е можно
  Кујунџиски, Жарко
  Вид граѓа - роман ; возрасни, општо (белетристика)
  Издавање и производство - Скопје : Антолог, 2013
  Јазик - македонски
  ISBN - 978-608-4507-74-1
  COBISS.MK-ID - 93038346
Сигнатура – локација, инвентарен бр. ... Статус на примерокот Резервација
Детско<br/>8-31&#160;КУЈУНЏИСКИ Ж.&#160;Скопје<br/> ИН:&#160;100026975Детско
8-31 КУЈУНЏИСКИ Ж. Скопје
ИН: 100026975
слободно - надвор од библиотека, време на зајмување: 15 денови
loading ...
loading ...