Библиотека 'Кочо Рацин', Тетово - сите одделенија (КРТЕ)
 • Gorski vijenac
  Njegoš, Petar Petrović
  Вид граѓа - роман ; возрасни, општо (белетристика)
  Издавање и производство - Beograd : "Branko Đonović", 1962
  Јазик - српски
  COBISS.MK-ID - 512203480
Сигнатура – локација, инвентарен бр. ... Статус на примерокот Резервација
Возрасни<br/>&#160;I&#160;0000001202/0000000028<br/> ИН:&#160;000010360Возрасни
 I 1202/28
ИН: 000010360
слободно - надвор од библиотека, време на зајмување: 15 денови
Детско<br/>8-1&#160;NJEGOŠ P.P.&#160;Gorski<br/> ИН:&#160;100003503Детско
8-1 NJEGOŠ P.P. Gorski
ИН: 100003503
слободно - надвор од библиотека, време на зајмување: 15 денови
loading ...
loading ...