НУБ 'Св. Климент Охридски', Скопје - сите одделенија (НУБСК)
 • Poloneza
  Petan, Žarko
  Вид граѓа - роман
  Издавање и производство - Ljubljana : Delo, 1991
  Јазик - словенечки
  COBISS.MK-ID - 23351296
Сигнатура – локација, инвентарен бр. ... Статус на примерокот Резервација
Општ фонд
К II 0000270050
ИН: 01991405130
Општ фонд
К II 270050
ИН: 01991405130
слободно - за читалница
loading ...
loading ...