НУБ 'Св. Климент Охридски', Скопје - сите одделенија (НУБСК)
 • Most na Drini
  Andrić, Ivo
  Вид граѓа - роман ; возрасни, општо (белетристика)
  Издавање и производство - Ljubljana : Mladinska knjiga : Državna založba Slovenija, 1980
  Јазик - словенечки
  COBISS.MK-ID - 29158922
Сигнатура – локација, инвентарен бр. ... Статус на примерокот Резервација
Општ фонд
К II 0000172783
ИН: 01981408778
Општ фонд
К II 172783
ИН: 01981408778
слободно - за читалница
loading ...
loading ...