НУБ 'Св. Климент Охридски', Скопје - сите одделенија (НУБСК)
 • Nečista krv : roman
  Stanković, Borisav
  Вид граѓа - роман ; возрасни, општо (белетристика)
  Издавање и производство - Ljubljana : Državna založba Slovenija, 1976
  Јазик - словенечки
  COBISS.MK-ID - 31966218
Сигнатура – локација, инвентарен бр. ... Статус на примерокот Резервација
Општ фонд
К I 0000027945
ИН: 01976405802
Општ фонд
К I 27945
ИН: 01976405802
слободно - за читалница
loading ...
loading ...