VSE knjižnice (vzajemna bibliografsko-kataložna baza podatkov COBIB.SI)
Celotno besedilo
  • Semidefinite programming and sums of hermitian squares of noncommutative polynomials
    Povh, Janez, 1973- ; Klep, Igor, 1978-
    V članku predstavimo algoritem za iskanje razcepa polinomov v nekomutativnih spremenljivkah na vsote hermitskih kvadratov. Algoritem temelji na "metodi Newtonovih odrezkov", ki je nekomutativna ... izvedba klasične metode Newtonovega politopa, in na semidefinitnem programiranju.
    Vir: Journal of Pure and Applied Algebra. - ISSN 0022-4049 (Vol. 214, iss. 6, 2010, str. 740-749)
    Vrsta gradiva - članek, sestavni del
    Leto - 2010
    Jezik - angleški
    COBISS.SI-ID - 15438937