VSE knjižnice (vzajemna bibliografsko-kataložna baza podatkov COBIB.SI)
Celotno besedilo
  • Constrained trace-optimization of polynomials in freely noncommuting variables
    Klep, Igor, 1978- ; Povh, Janez, 1973-
    Študij matričnih neenakosti za matrike poljubnih dimenzij spada pod prosto realno algebraično geometrijo. V članku v tem kontekstu raziskujemo optimizacijo nekomutativnih polinomov glede na sled in ... lastne vrednosti.
    Vir: Journal of global optimization. - ISSN 0925-5001 (Vol. 64, iss. 2, 2016, str. 325-348)
    Vrsta gradiva - članek, sestavni del
    Leto - 2016
    Jezik - angleški
    COBISS.SI-ID - 18115417
vir: Journal of global optimization. - ISSN 0925-5001 (Vol. 64, iss. 2, 2016, str. 325-348)
loading ...
loading ...