СВЕ библиотеке (узајамна библиографско-каталошка база података COBIB.SR)
 • PC : personal computers
  Врста грађе - часопис
  Издавање и производња - Beograd : PC PRESS, 1995-
  Језик - српски
  ISSN - 0354-690X
  COBISS.SR-ID - 11164175

  Линк(-ови):

  http://www.pcpress.co.rs

Библиотека/институција Место Акроним Година За позајмицу Други фондови
Министарство финансија Пореска управа, Београд Београд 6 - Савски венац МФПУ редовни прилив
2007-
ван библиотеке 18 год.
Електротехнички институт 'Никола Тесла', Београд Београд 6 - Савски венац ЕИНТ ван библиотеке 1 год.
на интернету
Грађевински факултет, Београд Београд 35 - Палилула ГФБГ редовни прилив
1995-
у читаоници 28 год.
Библиотека Матице српске, Нови Сад Нови Сад 1 БМСНС редовни прилив
1995-
у читаоници 26 год.
у припреми 1 год.
Универзитетска библиотека 'Никола Тесла', Ниш Ниш 4, Црвени Крст УБНИ редовни прилив
1995-
у читаоници 24 год.
Универзитетска библиотека 'С. Марковић', Београд Београд 35 - Палилула УБСМ редовни прилив
1995-2009,
2012,
2014-
у читаоници 24 год.
Народна библиотека Србије, Београд Београд 32 - Врачар НБС редовни прилив
1995-
у читаоници 23 год.
није за позајмицу 4 год.
Економски факултет, Крагујевац Крагујевац (Стари град) ЕФКГ редовни прилив
2000-
у читаоници 17 год.
Народна библиотека 'Вук Караџић', Крагујевац Крагујевац (Стари град) НБКГ 1995-1999,
2001-2002
у читаоници 15 год.
Матична библиотека 'Светозар Марковић' Зајечар Зајечар 1 МБЗ 1995-2009 у читаоници 14 год.
Правни факултет, Ниш Ниш 5, Медиана ПФНИ 1999-2002,
2004-2011
у читаоници 12 год.
Факултет безбедности, Београд Београд 6 - Савски венац ФЦОБГ 2014-2023 у читаоници 10 год.
Факултет заштите на раду, Ниш Ниш ЗНРФАК у читаоници 5 год.
Народна библиотека 'Радислав Никчевић', Јагодина Јагодина 1 НБЈА редовни прилив
2015-
у читаоници 4 год.
Народна библиотека 'Радоје Домановић', Лесковац Лесковац 1 НБЛЕ 2018-2019 у читаоници 2 год.
Факултет за информационе тенологије и инжењерство, Београд Београд 27 - Нови Београд ФИТИБГ у читаоници 1 год.
loading ...
loading ...
loading ...