Библиотека Матице српске, Нови Сад (БМСНС)
 • Стеван Тодоровић и српски сликари у доба романтизма : Галерија "Душан Влајић" Скадарлија, Народни музеј, Београд, новембар-децембар 1982.
  Кусовац, Никола ; Тодоровић, Стеван
  Врста грађе - каталог
  Издавање и производња - [Београд : СИЗ Скадарлија], 1982
  Језик - српски
  COBISS.SR-ID - 106487815
Сигнатура – локација, инвентарски бр. ... Статус примерка Резервација
изложбени каталози
Ук II 0000007159
ИН: 310011543
изложбени каталози
Ук II 7159
ИН: 310011543
слободно - за читаоницу
loading ...
loading ...