Економски факултет, Крагујевац (ЕФКГ)
Сигнатура – локација, инвентарски бр. ... Статус примерка Резервација
Biblioteka
 III 0000007168 a
ИН: 000030027
Biblioteka
 III 7168 a
ИН: 000030027
слободно - ван библиотеке, рок позајмице: 15 дана
Biblioteka
 III 0000007168
ИН: 000030026
Biblioteka
 III 7168
ИН: 000030026
слободно - за читаоницу
loading ...
loading ...
loading ...