Економски факултет, Крагујевац (ЕФКГ)
 • Екотуризам и резервати природе : мастер рад
  Дуњић, Александар, 1975- = Dunjić, Aleksandar, 1975-
  Врста грађе - магистарски рад ; одрасли, озбиљна (није лепа књиж.)
  Издавање и производња - Крагујевац : [А. Дуњић], 2022
  Језик - српски
  ISBN -
  COBISS.SR-ID - 86292745

Сигнатура – локација, инвентарски бр. ... Статус примерка Резервација
Biblioteka
M 0000001240
ИН: 000029906
Biblioteka
M 1240
ИН: 000029906
слободно - за читаоницу
loading ...
loading ...
loading ...