Етнографски музеј, Београд (ЕМБГ)
 • Jugoton : источно од раја : [1947-1991 : Музеј науке и технике, Београд, 22. децембар 2015 - 31. март 2016.]
  Врста грађе - каталог
  Издавање и производња - Београд : Музеј науке и технике, 2015
  Језик - српски
  ISBN - 978-86-82977-46-9
  COBISS.SR-ID - 218131980

Сигнатура – локација, инвентарски бр. ... Статус примерка Резервација
Библиотека
 II 0000022168
ИН: 000022453
Библиотека
 II 22168
ИН: 000022453
слободно - за читаоницу
loading ...
loading ...
loading ...