Филозофски факултет, Нови Сад - сва одељења (ФФНС)
 • Српско сликарство XIX века : доба романтизма
  Kusovac, Nikola ; Lađić, Veselin
  Врста грађе - каталог
  Издавање и производња - Чачак : Народни музеј ; Београд : Народни музеј, 1984
  Језик - српски
  ISBN -
  COBISS.SR-ID - 1813511
Сигнатура – локација, инвентарски бр. ... Статус примерка Резервација
Centralna biblioteka
C 0000016570
ИН: 010016570
Centralna biblioteka
C 16570
ИН: 010016570
слободно - за читаоницу
loading ...
loading ...