Филозофски факултет, Косовска Митровица (ФИФАКМ)
 • Српска демографска библиографија : 1945-2012.
  Cvrkota, Sanja ; Ferizović, Silva
  Врста грађе - књига
  Издавање и производња - Београд : САНУ, 2013
  Језик - српски, енглески
  ISBN - 978-86-7025-614-9
  COBISS.SR-ID - 201329676

Сигнатура – локација, инвентарски бр. ... Статус примерка Резервација
Катедра за социологију
 0000000784
ИН: 000016075
Катедра за социологију
 784
ИН: 000016075
позајмица није могућа
loading ...
loading ...
loading ...