Филозофски факултет, Косовска Митровица (ФИФАКМ)
 • Leksika, gramatika, diskurs
  Врста грађе - стручна монографија
  Издавање и производња - Novi Sad : Filozofski fakultet, 2014
  Језик - српски
  ISBN - 978-86-6065-278-4
  COBISS.SR-ID - 291184903

Сигнатура – локација, инвентарски бр. ... Статус примерка Резервација
Катедра за српски језик и књижевност
 0000000429
ИН: 000018301
Катедра за српски језик и књижевност
 429
ИН: 000018301
позајмица није могућа
loading ...
loading ...
loading ...