Филозофски факултет, Косовска Митровица (ФИФАКМ)
 • Културна баштина и криза : херитолошки и архитектонски аспект : тематски зборник
  Врста грађе - научна монографија
  Издавање и производња - Београд : Универзитет у Београду - Филозофски факултет, 2021
  Језик - српски
  ISBN - 978-86-6427-170-7
  COBISS.SR-ID - 44223241

Сигнатура – локација, инвентарски бр. ... Статус примерка Резервација
Катедра за историју уметности
 0000001077
ИН: 000029378
Катедра за историју уметности
 1077
ИН: 000029378
позајмица није могућа
Катедра за историју уметности
 0000001077 0000000002
ИН: 000029384
Катедра за историју уметности
 1077 2
ИН: 000029384
позајмица није могућа
Катедра за историју уметности
 0000001077 0000000001
ИН: 000029379
Катедра за историју уметности
 1077 1
ИН: 000029379
позајмица није могућа
loading ...
loading ...
loading ...