Географски факултет, Београд (ГЕФБГ)
 • Одрживи развој и еколошки проблеми општине Мајданпек : мастер рад
  Петровић, Јована, географ, 1996- = Petrović, Jovana, geograf, 1996-
  Врста грађе - магистарски рад ; одрасли, озбиљна (није лепа књиж.)
  Издавање и производња - Београд : [Ј. Петровић], 2023
  Језик - српски
  ISBN -
  COBISS.SR-ID - 128202761

Сигнатура – локација, инвентарски бр. ... Статус примерка Резервација
master radovi
 0000001079
ИН: 000009991
master radovi
 1079
ИН: 000009991
слободно - за читаоницу
loading ...
loading ...
loading ...