Географски факултет, Београд (ГЕФБГ)
 • Геоеколошки значај термалних вода Семберије : мастер рад
  Đurić, Dijana
  Врста грађе - магистарски рад ; одрасли, озбиљна (није лепа књиж.)
  Издавање и производња - Београд : [Д. Ђурић], 2014
  Језик - српски
  ISBN -
  COBISS.SR-ID - 1536840392

Сигнатура – локација, инвентарски бр. ... Статус примерка Резервација
master radovi
 0000000315
ИН: 000006860
master radovi
 315
ИН: 000006860
слободно - за читаоницу
loading ...
loading ...
loading ...