Српска академија наука и уметности, Београд (САНУ)
 • Прикази и критике
  Marković, Brankica, 1968-
  Врста грађе - сепарат
  Издавање и производња - Београд : Српска академија наука и уметности : Институт за српски језик САНУ, 2012
  Језик - српски
  ISBN -
  COBISS.SR-ID - 1536347626

Сигнатура – локација, инвентарски бр. ... Статус примерка Резервација
A 0000000009/59,s-4
ИН: 00000592752
A 9/59,s-4
ИН: 00000592752
слободно - за читаоницу
loading ...
loading ...
loading ...