Српска академија наука и уметности, Београд (САНУ)
 • Административна подела нових крајева Србије : 1912-1914.
  Јагодић, Милош, 1975- = Jagodić, Miloš, 1975-
  Врста грађе - сепарат
  Издавање и производња - Београд : [Српска академија наука и уметности], 2013
  Језик - српски
  ISBN -
  COBISS.SR-ID - 1539814890

Сигнатура – локација, инвентарски бр. ... Статус примерка Резервација
A 40- 0000000325/0000000005/s-10
ИН: 00000601548
A 40- 325/5/s-10
ИН: 00000601548
слободно - за читаоницу
loading ...
loading ...
loading ...