Српска академија наука и уметности, Београд (САНУ)
 • [Двадесет седми март 1941 : "Политика" од 26. марта до 7. априла 1966.
  Поповић, Војин Б., 1907-? = Popović, Vojin B., 1907-?
  Врста грађе - књига
  Издавање и производња - [Београд : Политика, 1966]
  Језик - српски
  ISBN -
  COBISS.SR-ID - 1549144042

Сигнатура – локација, инвентарски бр. ... Статус примерка Резервација
PB 15 0000005006 a
ИН: 00000634574
PB 15 5006 a
ИН: 00000634574
слободно - за читаоницу
PB 15 0000005006
ИН: 00000634573
PB 15 5006
ИН: 00000634573
слободно - за читаоницу
loading ...
loading ...
loading ...