Српска академија наука и уметности, Београд (САНУ)
 • Српска култура : 1900-1950
  Pijanović, Petar, 1949-
  Врста грађе - књига
  Издавање и производња - Београд : Службени гласник, 2014
  Језик - српски
  ISBN - 978-86-519-1845-5
  COBISS.SR-ID - 209446412

Сигнатура – локација, инвентарски бр. ... Статус примерка Резервација
O I 0000022530
ИН: 00000607249
O I 22530
ИН: 00000607249
слободно - за читаоницу
loading ...
loading ...
loading ...