Српска академија наука и уметности, Београд (САНУ)
 • Бела марамица : козарачкa дјеца - Јасеновачки логор
  Николић, Никола, 1896-1986 = Nikolić, Nikola, 1896-1986
  Врста грађе - књига ; одрасли, озбиљна (није лепа књиж.)
  Издавање и производња - Београд : ННК Интернационал, 2017
  Језик - српски, хрватски
  ISBN - 978-86-6157-058-2
  COBISS.SR-ID - 245231628

Сигнатура – локација, инвентарски бр. ... Статус примерка Резервација
O 0000082605
ИН: 00000626337
O 82605
ИН: 00000626337
слободно - за читаоницу
loading ...
loading ...
loading ...