Српска академија наука и уметности, Београд (САНУ)
 • Jovan Dučić : the quest for the ever new
  Bojović, Zlata, 1939- = Бојовић, Злата, 1939-
  Врста грађе - каталог
  Издавање и производња - Belgrade : SASA, 2021
  Језик - енглески
  ISBN - 978-86-7025-911-9
  COBISS.SR-ID - 46790409

Сигнатура – локација, инвентарски бр. ... Статус примерка Резервација
A 40- 0000000118/154a 0000000001
ИН: 00000641129
A 40- 118/154a 1
ИН: 00000641129
слободно - за читаоницу
A 40- 0000000118/154a 0000000003
ИН: 00000641131
A 40- 118/154a 3
ИН: 00000641131
позајмица није могућа
A 40- 0000000118/154a 0000000002
ИН: 00000641130
A 40- 118/154a 2
ИН: 00000641130
позајмица није могућа
loading ...
loading ...
loading ...