Српска академија наука и уметности, Београд (САНУ)
 • Јасеновац и ми : српска култура сећања на усташки злочин геноцида
  Врста грађе - стручна монографија
  Издање - 1. изд.
  Издавање и производња - Нови Сад : Прометеј, 2022
  Језик - српски
  ISBN - 978-86-515-2007-8
  COBISS.SR-ID - 75482633

Сигнатура – локација, инвентарски бр. ... Статус примерка Резервација
O I 0000024107
ИН: 00000648377
O I 24107
ИН: 00000648377
слободно - за читаоницу
loading ...
loading ...
loading ...