Универзитетска библиотека 'Никола Тесла', Ниш (УБНИ)
 • Svetlost i sene kreativnog uma
  Vidanović, Snežana, 1954- = Видановић, Снежана, 1954-
  Врста грађе - стручна монографија
  Издавање и производња - Niš : Filozofski fakultet Univerziteta, 2019
  Језик - српски
  ISBN - 978-86-7379-497-6
  COBISS.SR-ID - 276051724
Сигнатура – локација, инвентарски бр. ... Статус примерка Резервација
Magacin
 0000087106 a
ИН: 000104379
Magacin
 87106 a
ИН: 000104379
слободно - ван библиотеке, рок позајмице: 14 дана
Magacin
 0000087106
ИН: 000104378
Magacin
 87106
ИН: 000104378
слободно - ван библиотеке, рок позајмице: 14 дана
loading ...
loading ...