Универзитетска библиотека 'С. Марковић', Београд (УБСМ)
 • Композитни материјал на бази био-обновљиве незасићене полиестарске смоле и рециклираног поли(етилен-терефталата) : докторска дисертација
  Фидановски, Бојана З., 1983- = Fidanovski, Bojana Z., 1983-
  Врста грађе - дисертација
  Издавање и производња - Београд : [ Б. З. Фидановски], 2018
  Језик - српски
  COBISS.SR-ID - 51343887

Сигнатура – локација, инвентарски бр. ... Статус примерка Резервација
Magacin
РД 0000027917/+CD
ИН: 300193267
Magacin
РД 27917/+CD
ИН: 300193267
слободно - за читаоницу
loading ...
loading ...
loading ...