Универзитетска библиотека 'С. Марковић', Београд (УБСМ)
Сигнатура – локација, инвентарски бр. ... Статус примерка Резервација
Magacin
 II 0000119682
ИН: 400044870
Magacin
 II 119682
ИН: 400044870
слободно - ван библиотеке, рок позајмице: 1 мес.
loading ...
loading ...