Факултет заштите на раду, Ниш (ЗНРФАК)
 • Процена и редукција људске грешке - студија случаја : мастер рад
  Сибиновски, Александар П., 1984- = Sibinovski, Aleksandar P., 1984-
  Врста грађе - магистарски рад
  Издавање и производња - Ниш : [А.П.Сибиновски], 2023
  Језик - српски
  ISBN -
  COBISS.SR-ID - 134045961

Сигнатура – локација, инвентарски бр. ... Статус примерка Резервација
master radovi
 0000016584
ИН: 000019690
master radovi
 16584
ИН: 000019690
слободно - за читаоницу
loading ...
loading ...
loading ...