UNI-MB - logo
UMNIK - logo
 
VSE knjižnice (vzajemna bibliografsko-kataložna baza podatkov COBIB.SI)
PDF Celotno besedilo
  • Efficient computable error bounds for discontinuous Galerkin approximations of elliptic problems
    Tomar, Satyendra ; Repin, Sergey
    Vir: Journal of computational and applied mathematics. - ISSN 0377-0427 (Vol. 226, Iss. 2, Apr. 2009, str. 358-369)
    Vrsta gradiva - članek, sestavni del ; neleposlovje za odrasle
    Leto - 2009
    Jezik - angleški
    COBISS.SI-ID - 5212923
    DOI