E-resources
Full text

• 11/10/1970
    Video Recording

Extended description: Ljubljana: speedway, druga dirka za državno prvenstvo, Ilija STOJKOVIĆ (št. 7). Dopoldne je bila na dirkališču v Šiški v Ljubljani druga dirka za državno prvenstvu v spidveju. Nastopili so skoraj vsi najboljši jugoslovanski tekmovalci. Vsak tekmovalec je moral opraviti pet voženj. Zmagal je Molan iz Krškega s 15 –timi točkami. V vseh petih vožnjah je bil najboljši. Na drugo mesto se je uvrstil s točko manj Perko – Gornja Radgona, tretji pa je bil Regvar – Temetinec, ki je zbral 13 točk. Po dveh vožnjah je v skupni uvrstitvi v vodstvu Molan s 29 –timi točkami, drugi je Perko, ki ima dve točki manj, tretji pa Kocuvan iz Zgornje Radgone. Na sporedu bosta še dve dirki: v Mariboru in Zagrebu. Od vseh štirih se tri najboljše štejejo za skupno uvrstitev, tako da se vrstni red vodečih lahko še spremeni. Extended description: Ljubljana: speedway, druga dirka za državno prvenstvo, Ilija STOJKOVIĆ (št. 7). Dopoldne je bila na dirkališču v Šiški v Ljubljani druga dirka za državno prvenstvu v spidveju. Nastopili so skoraj vsi najboljši jugoslovanski tekmovalci. Vsak tekmovalec je moral opraviti pet voženj. Zmagal je Molan iz Krškega s 15 –timi točkami. V vseh petih vožnjah je bil najboljši. Na drugo mesto se je uvrstil s točko manj Perko – Gornja Radgona, tretji pa je bil Regvar – Temetinec, ki je zbral 13 točk. Po dveh vožnjah je v skupni uvrstitvi v vodstvu Molan s 29 –timi točkami, drugi je Perko, ki ima dve točki manj, tretji pa Kocuvan iz Zgornje Radgone. Na sporedu bosta še dve dirki: v Mariboru in Zagrebu. Od vseh štirih se tri najboljše štejejo za skupno uvrstitev, tako da se vrstni red vodečih lahko še spremeni. Ljubljana: A race for the Speedway National Championship. Original language summary: Ljubljana: dirka za državno prvenstvo v spidveju.